ROZWIĄZANIA

Działamy kompleksowo

Ewrol działa na wielu płaszczyznach — dostarczamy hodowcom wysokiej jakości produkty do żywienia zwierząt, otaczamy ich opieką doradczą, prowadzimy szkolenia. Opieramy swój model współpracy z hodowcami na kompleksowości i wieloaspektowym wsparciu. Zapraszamy Cię do poznania naszych rozwiązań dla hodowli!

PRODUKTY DO ŻYWIENIA ZWIERZĄT

Wiemy, że zdrowie zwierząt w ogromnej mierze zależy od sposobu ich żywienia — a zdrowe zwierzęta to spokojny i cieszący się dochodami hodowca. Do swojej oferty dobieramy tylko przetestowane, wysokiej jakości produkty. Dbając, by się uzupełniały, tworzymy kompleksową propozycję dla trzody, drobiu i bydła. Odpowiedzią na potrzeby naszych klientów jest również sklep online dla hodowców: Ewrol Zakupy, w którym wygodnie, szybko i przez cały rok zamówisz produkty związane z żywieniem zwierząt.

DORADZTWO ŻYWIENIOWE I EWRO SERWIS

Eksperci i doradcy Ewrol docierają do gospodarstw, by na miejscu, wraz z hodowcą móc analizować aktualne potrzeby i problemy stada oraz proponować dopasowanie rozwiązania żywieniowe. Nasi klienci mogą też korzystać z bezpłatnego doradztwa Ewro Serwisu. Jego pracownicy odpowiadają na pytania hodowców, analizują sytuację w stadzie i dobierają dawki żywieniowe dla zwierząt gospodarskich. Wyjaśniają także, jak prawidłowo wprowadzić komponenty linii Prosoja i Amirap, by maksymalnie wykorzystać potencjał produktów. Korygują też ewentualne błędy wynikłe z ich nieodpowiedniego stosowania. Z serwisem doradczym Ewro Serwis można skontaktować się pod numerem telefonu: 538 817 106.

BADANIA PASZY W FERMLAB

FermLab

Poznaj możliwości badania paszy

Szeroko wyposażone profesjonalne laboratorium FermLab pozwala nam na analizowanie parametrów żywieniowych surowców paszowych i gotowych pasz. Dzięki temu możemy proponować klientom optymalizację dalszego żywienia w oparciu o precyzyjne dane.

SZKOLENIA DLA HODOWCÓW

Każdego roku eksperci i doradcy Ewrol spotykają się z klientami w całym kraju, dzieląc się doświadczeniem oraz wiedzą. W sezonie szkoleniowym 2023/2024 skorzystało z tej możliwości 4286 naszych klientów! Program spotkań odbywających się w różnych zakątkach Polski opracowywany jest w taki sposób, by uczestnicy, oprócz otrzymania solidnej dawki wiedzy oraz możliwości zadawania pytań, mieli również okazję do przedstawienia własnych spostrzeżeń i wymiany doświadczeń z innymi producentami.

SILOSY PASZOWE

Dopełnieniem oferty jest możliwość dzierżawy silosów paszowych, które znacząco ułatwiają wygodne korzystanie z pasz zakupionych luzem. Dokładamy starań, by instalacje odbywały się sprawnie, co potwierdzają zadowoleni klienci.