Korzyści z kontraktacji Amirap Standard

Korzyści z kontraktacji Amirap Standard

Udostępnij

Aktualności/Artykuł

25 czerwca 2024

Spis treści

Udostępnij

Dostępność towaru i dostawy, zachowanie ustalonej ceny i terminy płatności dostosowane do potrzeb to tylko część korzyści, jakie firma Ewrol oferuje swoim klientom kontraktującym Amirap Standard. Na co jeszcze mogą liczyć hodowcy, którzy zdecydują się na zawarcie umowy kontraktacji?

Hodowcy nieustannie dążą do zapewnienia bezpieczeństwa prowadzonej przez nich produkcji. Jednym z ważniejszych elementów jej zapewnienia i utrzymania jest niezachwiany łańcuch dostaw żywności dla zwierząt. Dlatego właśnie producenci rolni coraz częściej decydują się na zawieranie umów kontraktacji z producentami surowców paszowych. Taką możliwość oferuje także Ewrol. Hodowcy mogą podpisać z firmą umowę kontraktacji również na powstający w Zakładzie Uszlachetniania Białka Roślinnego Amirap Standard. 


Pewna dostępność


Jedną z najistotniejszych korzyści płynących dla klientów, jest zapewnienie dostępności towaru i dostawy w pierwszej kolejności. Wcześniej złożone zamówienie daje możliwość realizacji dostawy w ustalonym z klientem terminie. 


Gwarancja ceny


Hodowcy, którzy zakontraktują Amirap Standard, otrzymują także gwarancję ustalonej ceny. Niezależnie od zmieniających się każdego dnia cen, dla klienta obowiązuje ta, która została zatwierdzona w dniu zawarcia kontraktu. Przykładowo, jeśli ceny produktów wzrosną nawet o kilkaset złotych, kontrakt realizowany jest w „starej” cenie, zawartej w kontrakcie.  


Terminy dopasowane do klienta


Na uwagę zasługują także terminy płatności. Są one liczone od dnia dostawy, a także dopasowane do potrzeb hodowcy. Ewrol oferuje elastyczne terminy płatności. 

Szczegóły dotyczące kontraktowania Amirapu Standard dostępne są u opiekunów handlowych. 


Dlaczego Amirap Standard?


Amirap Standard jest unikalnym i nowoczesnym komponentem paszowym, idealnie wkomponowującym się w dawki dla wszystkich grup zwierząt (bydło, drób, świnie). Wysoką jakość i efektywność produktu zapewnia unikatowa obróbka pełnotłustych nasion rzepaku. Powstający w Zakładzie Uszlachetniania Białka Roślinnego produkt wyróżnia się znakomitą, plasującą się na poziomie 90% przyswajalnością, co jest niezmiernie istotne w żywieniu zwierząt gospodarskich. Powtarzalność struktury i parametrów Amirapu Standard, zapewnia wygodę stosowania i stabilność parametrów przygotowanej mieszanki paszowej.